Bordeaux 2009 volgens De Bruijn Wijnkopers
De Bruijn Wijnkopers is enige tijd geleden afgereisd naar de Bordeaux streek om traditiegetrouw de nieuwe Bordeaux
voor dit jaar, de Bordeaux 2009, te proeven en te keuren. Eerdere publicaties waren zeer voorbarig met hun oordeel,
zelfs zonder deze Bordeaux 2009 überhaupt te hebben geproefd. De Bruijn Wijnkopers is van mening dat men eerst
moet proeven en ondervinden, voordat men een oordeel kan geven over deze Bordeaux 2009.
Wij zijn dagenlang door deze fantastische wijnstreek gereden en hebben onze smaakpapillen en minstens zo belangrijk, onze neus en ogen, hun werk laten doen.
Bordeaux 2009 Primeur : geconcentreerd proeven een must!
Het proeven van deze Bordeaux 2009 Primeur wijnen moet men niet licht opvatten. Het is een erg jonge wijn die zijn maximale kwaliteit nog niet heeft bereikt. Wat men dan nodig heeft is ervaring en kennis om te kunnen inschatten wat
de kwaliteit kan en gaat worden. Daarom hanteert De Bruijn Wijnkopers de instelling: eerst geconcentreerd proeven en daarna is het mogelijk een oordeel te geven over deze jonge Bordeaux 2009.
Veel gemiddelde wijnhuizen hebben de natuur op zijn beloop gelaten en zich weinig tot niets in het natuurlijke proces gemengd. Echter, voor de top onder de wijnhuizen was dit overrijpe wijnjaar (met een (te)veel aan suiker) minder makkelijk. Wil je een topkwaliteit Bordeaux 2009 creëren, dan zul je een goede, zo niet perfecte, balans moeten weten
te vinden. Alles moet in evenwicht zijn: het fruit, de tannine, mineralen en zuren. Men moet deze Bordeaux 2009 een
elegantie en een dusdanige ontwikkeling meegeven, zodat deze Bordeaux 2009 een lang leven is gegeven.
Tijdens de dagen dat wij in de Bordeaux streek deze wijn hebben geproefd, was het voor ons al snel achterhaalbaar welk wijnhuis wel duidelijk een balans had weten te creëren en welk wijnhuis de dingen op zijn beloop had gelaten
bij dit rijpe wijnjaar.
Bordeaux 2009 Primeur: wat te verwachten?
Traditiegetrouw zou je kunnen zeggen, dat de beoordeling voor de Bordeaux 2009 voor dit jaar, een beoordeling
van uitersten is. Maar dit is nu eenmaal mens eigen, een ieder beoordeelt naar eigen smaak en mening.
De Bruijn Wijnkopers vindt het erg belangrijk om een objectieve en professionele beoordeling voor u als trouwe klant
te maken. Als wij proeven, dan proeven wij met onze klanten in gedachten en maken op basis hiervan een selectie.
Voor wat betreft de Bordeaux 2009 Primeur wijnen, hebben wij een selectie kunnen maken, waar wij met recht trots op zijn.
Als Bordeauxspecialist hebben wij voor onze klanten een naam hoog te houden.
De Bruijn Wijnkopers betrekt zijn wijnen uit handelshuizen waarmee wij al zeer lange relaties onderhouden. Dit houdt in dat wij meerdere privileges en garanties hebben, zo ook dat onze wijnen zeker in Nijmegen terecht komen. Voor u is dit weer een garantie, dat als u een wijn bij ons bestelt, wij deze ook snel en gegarandeerd kunnen leveren.
Dit in tegenstelling tot sommige nieuwe aanbieders op internet. Deze garantie van levering geldt ook voor de nieuwe Bordeaux 2009. Wij kunnen deze belofte aan onze klanten zeker waarmaken.
De Bruijn Wijnkopers